wpadmin
Shendetesi

A1Health Care Albania Klinika mjeksore qe edukon bashkepunetoret, pacientet.

Nisme per femijet 0-16 vjec me cmime e paketa preferenciale per cdo target grup. Një Hap i Ri.  Një stad

Read More
Uncategorized

PENSIONET PRIVATE, FONDI “ALBSIG INVEST” SH.A, ALTERNATIVA E DUHUR PËR SHQIPTARËT

PENSIONET PRIVATE, FONDI “ALBSIG INVEST” SH.A, ALTERNATIVA E DUHUR PËR SHQIPTARËT Në përgjithësi, pjesa më e madhe e popullatës në

Read More
Uncategorized

Albsig: “Bli online sigurimin e shtepise, fito falas Karten Albsig Med”

Albsig: “Bli online sigurimin e shtepise, fito falas Karten Albsig Med” Nuk ke pse pret më! Tashmë me blerjen online

Read More
Ekonomi Uncategorized

Si do të diversifikohet prodhimi i energjisë

ntervistë me Ergys Verdho, administrator i KESH sh.a. Shqipëria ka varësi të lartë të prodhimit të energjisë nga burimet hidrike,

Read More
Ekonomi

Bankat refuzuan më pak aplikime për kredi nga bizneset në tremujorin e tretë

Bankat rritën shkallën e miratimit të aplikimeve për kredi nga bizneset në tremujorin e tretë të vitit. Sipas informacionit që

Read More
Ekonomi

Edukimi financiar për tregjet nën mbikëqyrje, AMF bashkëpunon me grupin Intesa Sanpaolo

Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, z. Ervin Mete, zhvilloi një takim me Kryetarin e Këshillit Drejtues

Read More
Aktualitet

Nga Kruja e Korça në Tiranë, protesta e opozitës kundër Ramës bën bashkë demokratët e rretheve

Teksa protesta e thirrur nga opozita është afër startimit, shumë qytetarë janë duke u bashkuar në Tiranë. Drejtues të degëve

Read More
Ekonomi

OTP Bank Albania, “Banka e vitit 2022” për Shqipërinë, nga “The Banker”

Në ditën e bashkimit të bankave, çastit kuptimplotë për bankën OTP Albania, i shtohet edhe lajmi i jashtëzakonshëm që banka

Read More
Ekonomi

Zyrtare nga Bordi/ Rritet çmimi i naftës dhe benzinës. Ja sa do shitet karburanti në vend

Rritet sërish çmimi i karburantit në vend. Sipas vendimit të Bordit të Transparencës, nafta është rritur me 8 lekë dhe

Read More
Aktualitet

Dua Lipa në një intervistë për “The Sun”: Është koha të çlirohemi nga shtypja e meshkujve dhe të tregojmë…

Kur bëhet fjalë për shfaqjen e saj në skenë dhe para kamerës, këngëtarja Dua Lipa nuk ka frikë asnjëherë të

Read More
X