Victoria Beckham – Eva Longoria: Shëtitje mes “Shtëpiakeve të Dëshpëruara” në Londër
Showbiz

Victoria Beckham – Eva Longoria: Shëtitje mes “Shtëpiakeve të Dëshpëruara” në Londër

Kur bëhet fjalë për përgatitjen për një natë jashtë, Eva Longoria dhe Victoria Beckham janë njësoj si ne të tjerët. Dy femrat, të cilat i lidh një miqësi shumëvjeçare, kanë postuar në Instagram fotot e tyre në të cilat i shohim, pak para se të vishen dhe të bëhen gati për një dalje në darkë, duke pirë alkool dhe duke u argëtuar.

Të dyja shoqëruan fotot me “Shtëpiake të dëshpëruara” – një referencë e qartë për serialin hit që i dha emër Eva Longorias. Në fotot e para aktoren e shohim të veshur me një palë pantofla të bardha me inicialet e Victoria Beckham-it të shkruara dhe me karfica flokësh, ashtu si mikesha e saj.

https://www.instagram.com/p/ClweN6MI9d1/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=1080&rd=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com&rp=%2Fvictoria-beckham-eva-longoria-shetitje-mes-shtepiakeve-te-deshperuara-ne-londer%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A528%2C%22ls%22%3A121%2C%22le%22%3A525%7D

Pasi përfunduan përgatitjet, ato pozuan me veshjet e tyre mbresëlënëse në një shkallë në shtëpinë e stilistes me fotot familjare të Beckhams në sfond.https://www.instagram.com/p/Clwjf4hofDs/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=1080&rd=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com&rp=%2Fvictoria-beckham-eva-longoria-shetitje-mes-shtepiakeve-te-deshperuara-ne-londer%2F#%7B%22ci%22%3A1%2C%22os%22%3A530%2C%22ls%22%3A121%2C%22le%22%3A525%7D

Victoria kishte veshur një top dhe pantallona të bardha, të cilat i kombinoi me çizmet e saj të firmës pee toe dhe Eva Longoria kishte veshur një fustan të zi të gjatë me dekolte të thellë, të cilin e kombinoi me një mini çante jeshile nga koleksioni i mikeshës së saj.

Pak orë më vonë, Victoria Beckham bëri një tjetër postim nga festa ku mori pjesë me Eva Longorian.https://www.instagram.com/p/ClwxeePoPeR/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=1080&rd=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com&rp=%2Fvictoria-beckham-eva-longoria-shetitje-mes-shtepiakeve-te-deshperuara-ne-londer%2F#%7B%22ci%22%3A2%2C%22os%22%3A532%2C%22ls%22%3A121%2C%22le%22%3A525%7D

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X